Telos.si prva stran
Nahajate se na: Nazaj na prvo stran >>
Ruckus Wireless | Ruckus osvaja Slovenijo | Impresivna referenčna lista objektov | Študije primerov

V vsega nekaj letih od predstavitve prvih naprav, so si brezžične WiFi dostopne točke in kontrolerji Ruckus Wireless prislužile sloves najzmogljivejše WiFi opreme na tržišču. Dokaz za vrhunsko kvaliteto so številne uspešne implementacije, ki smo jih v sodelovanju z našimi sistemskimi partnerji izvedli po vsej Sloveniji in tujini. Ruckus Wireless ZoneFlex profesionalni WiFi sistemi so prisotni v vseh segmentih trga: v turizmu (hoteli in restavracije), poslovnih okoljih, industriji, skladiščih, izobraževanju, javnih ustanovah in zavodih ter zdravstvu. Obenem se za implementacijo sistemov ZoneFlex odloča vedno več telekomunikacijskih operaterjev in upraviteljev zunanjih (outdoor) WiFi omrežij. S kombinacijo inovativnih strojnih in programskih rešitev, omogočajo naprave ZoneFlex neverjetno zmogljivost, zanesljivost in preprosto uporabo, za nižjo ceno od alternativnih rešitev. Dokaz za to je verjetno največja slovenska baza namešćenih profesionalnih WiFi sistemov. Za boljšo ilustracijo implementacij, smo pripravili nekaj študij primerov.

 

Ruckus Wireless ZoneFlex referenčna lista:

Uporabnik     Aplikacija Spletna povezava

TURIZEM / HOTELI IN RESTAVRACIJE

Hotel Metropol | Študija primera     dostop za goste http://www.metropolgroup.si
Grand Hotel Union     dostop za goste http://www.gh-union.si
Maestral Resort & Casino Črna gora     dostop za goste http://www.maestral.info
Hotel Golte | Študija primera     dostop za goste http://www.golte.si
SPA Rimske Terme | Študija primera     dostop za goste http://www.rimske-terme.si
Hotel Bernardin     dostop za goste http://www.h-bernardin.si
Hotel Roža     dostop za goste http://www.bernardingroup.si
Design Hotel Cubo Ljubljana     dostop za goste http://www.hotelcubo.com
Hotel Vander - Urbani resort     dostop za goste http://www.vanderhotel.com
Marina Izola     dostop za goste http://www.marinaizola.com
Hotel Jelovica Bled     dostop za goste http://www.hotel-jelovica.si
Hotel Park     dostop za goste http://www.hotelpark.si
Šport hotel Pokljuka     dostop za goste http://www.sporthotel.si
Hotel Draš Maribor     dostop za goste http://www.dras.si
Hotel Ambient     dostop za goste http://www.ambienthotel.si
Hotel Vivat     dostop za goste http://www.vivat.si
Hotel & Casino Kongo     dostop za goste http://www.kongo.si
Hotel Jarun Zagreb     dostop za goste http://www.hotel-jarun.com
Vinska klet Frelih     dostop za goste http://www.frelih.si
Vila Prešeren     dostop za goste http://www.villa-preseren.com
Apartmaji Vila Cvetka     dostop za goste http://www.vilacvetka.com
Casino Venko dostop za goste http://www.venko.si
Hotel Marinšek Naklo dostop za goste http://www.marinsek.net
Hotel Split Hrvaška dostop za goste http://www.hotel-split.hr
Grand Hotel Donat dostop za goste http://www.ghdonat.com
Hotel Tabor Maribor dostop za goste http://www.hoteltabor-maribor.si
Hotel Evropa Celje dostop za goste http://www.hotel-evropa.si
Hotel Slamič Ljubljana dostop za goste http://www.slamic.si
City Hotel Vodišek Koper dostop za goste http://www.hotel-vodisek.com
Hotel Marko Portorož dostop za goste http://www.hotel-marko.com
City Hotel Maribor dostop za goste http://cityhotel-mb.si
Hostel Trezor Ljubljana dostop za goste http://www.hostel-tresor.si
Terme Rogaška dostop za goste http://www.terme-rogaska.si
Terme Dobrna dostop za goste http://www.terme-dobrna.si
Hoteli Baška Voda Makarska dostop za goste http://www.hoteli-baskavoda.hr
Cerkno Resort dostop za goste http://www.cerkno-resort.si

PODJETJA / PROIZVODNJA / SKLADIŠČA

Štore steel d.o.o.     industrija/proizvodnja http://www.store-steel.si
SIJ Acroni d.o.o.     industrija/proizvodnja http://www.acroni.si
Alukomen d.d. | Študija primera     industrija/proizvodnja http://www.alukomen.com
Mlekarna Celeia d.o.o.     industrija/proizvodnja http://www.mlekarna-celeia.si
Grammer d.o.o.     Internet + VoIP http://www.grammer.com
Marand d.o.o.     podatkovni dostop http://www.marand.si
Amis d.o.o.     podatkovni dostop http://www.amis.net
Kron Telekom d.o.o.     podatkovni dostop http://www.kron-telekom.si
Nomea d.o.o.     podatkovni dostop http://www.nomea.si
Gama System d.o.o.     podatkovni dostop http://www.gama-system.si
Kapis d.o.o. podatkovni dostop http://www.kapis-cables.com
Bartec Varnost d.o.o. podatkovni dostop http://www.bartec.sI
Siliko d.o.o. podatkovni dostop http://www.siliko.net
Gozdno gospodarstvo Maribor d.d. podatkovni dostop http://www.gg-mb.si
Kovis d.o.o. industrija/proizvodnja http://www.kovis.si
Ledinek d.o.o. industrija/proizvodnja http://www.ledinek.com
Big Bang d.o.o.  podatkovni dostop http://www.bigbang.si
Magneti Ljubljana d.d. podatkovni dostop http://www.magneti.siI
Yaskawa Ristro d.o.o. industrija/proizvodnja http://www.motoman.si
IskraTel d.o.o. podatkovni dostop http://www.iskratel.com
EMA d.o.o. podatkovni dostop http://www.ema.si
Plasta d.o.o. podatkovni dostop http://www.plasta.si
Ekipa 2 d.o.o. / Outfit 7 podatkovni dostop http://www.outfit7.com
Zavarovalnica Maribor podatkovni dostop http://www.zav-mb.si
Arcont d.d. industrija/proizvodnja http://www.arcont.si
Premogovnik Velenje d.d. industrija/proizvodnja http://www.rlv.si
Comita d.d. podatkovni dostop http://comita.net
SafeLife d.o.o. podatkovni dostop http://www.safelife.si
Adles d.o.o. podatkovni dostop http://www.adles.si
RAM2 d.o.o. podatkovni dostop http://www.ram2.si
Turistična agencija Palma podatkovni dostop http://palma.si
Visionect d.o.o. dostop za tablice http://electronics.visionect.si
Zemanta d.o.o. podatkovni dostop http://www.zemanta.com
TS Media d.o.o. podatkovni dostop http://www.tsmedia.si
Avto Triglav d.o.o. podatkovni dostop http://www.avto-triglav.si
Everet International d.o.o. podatkovni dostop http://www.everet-group.com
Autocomerce d.o.o. podatkovni dostop http://www.autocommerce.si
Libres d.o.o. podatkovni dostop http://www.libres.si
Mass d.o.o. skladišče http://www.mass.si
Adria Mobil d.d. industrija/proizvodnja http://www.adria-mobil.com
Elektronabava d.o.o. skladišče http://www.elektronabava.si
ARC-Kranj d.o.o. podatkovni dostop http://www.arc.si
PP MB d.d. podatkovni dostop http://www.pp-mb.si
Messer Slovenia d.o.o. industrija/proizvodnja http://www.messer.si
RC-IKT d.o.o. podatkovni dostop http://www.rcikt.com
InPrime d.o.o. podatkovni dostop http://www.in-prime.net
Iskra Pio d.o.o. podatkovni dostop http://iskra-pio.si
D Labs d.o.o. podatkovni dostop https://dlabs.si
Summit avto d.o.o. podatkovni dostop http://www.summitavto.si
     

TELEKOMUNIKACIJSKI OPERATERJI

Teleing d.o.o.     Outdoor WiFi dostop http://www.teleing.com
T-2 d.o.o.     upravljane WiFi storitve http://www.t-2.net
Tritel d.o.o.     WiFi bridge povezave http://www.tritel.si
Telemach WiFi bridge povezave http://www.telemach.si

ZUNANJA (OUTDOOR) WIFI OMREŽJA IN BRIDGE POVEZAVE

Tekaški center Rudno polje     podatkovni dostop http://www.center-pokljuka.si
Golte bridge povezava | Študija primera     povezava hotela s POP http://www.golte.si
Teniški klub Triglav Kranj podatkovni dostop http://www.tktriglav.si
WiFi Kranj podatkovni dostop http://www.kranj.si
Harsco Minerals Jesenice bridge povezava s POP http://www.harsco-m.com
Nogometni klub Maribor pokritje dela tribun https://www.nkmaribor.com
WiFi Nova Gorica podatkovni dostop http://www.nova-gorica.si
WiFi Zagorje podatkovni dostop http://www.zagorje.si

IZOBRAŽEVANJE

Študentski dom Tomi | Študija primera     dostop za študente http://www.student-tomi.si
Študentski dom Zalog     dostop za študente http://www.studentskidom-lj.si
Dijaški dom Nova Gorica     dostop za dijake http://www.ddng.si
Dijaški dom Vič     dostop za dijake http://www.dd-vic.si/
Glasbena šola Ribnica     dostop za učence http://www.gs-ribnica.si
Glasbena šola Krško     dostop za učence http://www.g-s.kk.edus.si
Osnovna šola Sostro     dostop za učence http://www.os-sostro.si
Osnovna šola Škofljica     dostop za učence http://www.os-skofljica.si
Cene Štupar dostop za učence http://www.cene-stupar.si
Ljudska Univerza Kranj     podatkovni dostop http://www.luniverza.si
Visoka zdravstvena šola v Celju dostop za študente http://www.vzsce.si
Osnovna šola Toneta Pavčka     dostop za učence http://www.ostpavcka.si
Visoka šola za zdravstvo Novo mesto dostop za študente http://www.vsz.vs-nm.si
Osnovna šola Mežica     dostop za učence http://www.osmezica.si
BIC Biotehniški center Ljubljana dostop za študente http://www.bic-lj.si
BIC Gimnazija in veterinarska šola     dostop za učence http://www.bic-lj.si
Dijaški dom Nova Gorica dostop za dijake http://www.ddng.si
B2 dostop za učence http://www.b2.eu
Osnovna šola Milana Šuštaršiča dostop za učence http://www.osmslj.si
Glasbena šola Gornja Radgona dostop za učence http://www.gsgr.si
Bogoslovno semenišče Ljubljana dostop za učence http://www.semenisce.si
BIC Ljubljana dostop za učence http://www.bic-lj.si
Fakulteta za zdravstvene vede NM dostop za študente http://www.fzv.vs-nm.si
Osnovna šola Jurija Vege Moravče dostop za učence http://www.osmoravce.si
Osnovna šola Brezovica dostop za učence http://www.osbrezovica.si
Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer dostop za dijake http://www.gfm-ljutomer.si
Srednja šola za oblikovanje Maribor dostop za dijake http://www.ssom.si
Glasbena šola Marjana Kozine NM dostop za učence http://www.gs-mkozine.si
Osnovna šola Valnetina Vodnika LJ dostop za učence http://www.o-vvodnika.lj.edus.si
     

ZDRAVSTVO

Bolnišnica Novo mesto     podatkovni dostop http://www.sb-nm.si
Bolnišnica Brežice     podatkovni + LBS http://www.sb-brezice.si
Bolnišnica Sežana | Študija primera     Internet + VoIP + HIS http://www.bolnisnica-sezana.si
Rehabilitacijski center Soča     podatkovni dostop http://www.ir-rs.si
Bolnišnica Celje     podatkovni dostop http://www.sb-celje.si
Bolnišnica Murska Sobota     podatkovni dostop http://www.sb-ms.si
CSS Škofja Loka     podatkovni dostop http://www.css-sl.si
Zdravstveni dom Medvode podatkovni dostop http://sl.zd-medvode.si
Bolnišnica Trbovlje podatkovni dostop http://sl.sb-trbovlje.si
Bolnišnica Doboj BIH podatkovni dostop http://www.bolnicadoboj.org

JAVNE USTANOVE IN ZAVODI

Komisija za preprečevanje korupcije     podatkovni dostop http://www.kpk-rs.si
Mestna občina Celje     podatkovni dostop http://www.celje.si
Pokrajinski muzej Celje     video nadzor http://www.pokmuz-ce.si
Samski dom Novista     podatkovni dostop
Slovenska Kinoteka     podatkovni dostop http://www.kinoteka.si
Sindikat SLJR Neodvisnost     podatkovni dostop http://www.sindikatljubljana-knss.si
Društvo Pina Koper     podatkovni dostop http://www.pina.info
Škofija Koper     podatkovni dostop http://kp.rkc.si
MKC Maribor     podatkovni dostop http://www.mkc.si
Center za ravnanje z odpadki Puconci     podatkovni dostop http://www.cerop.si
Dom Dva topola     podatkovni dostop http://www.dom2topola.si
Občina Brežice     podatkovni dostop http://www.brezice.si
Občina Naklo     podatkovni dostop http://naklo.si
Dom starejših občanov Grosuplje     podatkovni dostop http://www.dso-grosuplje.si
Pokrajinski Muzej Ptuj     podatkovni dostop http://pmpo.si
Dom Dr. Janka Benedika     podatkovni dostop http://www.dom-drjankabenedika.si
Občina Šentrupert     podatkovni dostop http://www.sentrupert.si
Občina Brezovica     podatkovni dostop http://www.brezovica.si
EIMV     podatkovni dostop http://www.eimv.si
ZAG - Zavod za gradbeništvo     podatkovni dostop http://www.zag.si
Javni kulturni zavod ND Mežica     podatkovni dostop http://www.narodnidommezica.si
Občina Velenje     podatkovni dostop http://www.velenje.si
AJPES     podatkovni dostop http://www.ajpes.si

 

LoRa IoT Sedaj! Internet Stvari v Lora omrežju
Ruckus Unleashed Promo - Super Petka -45% prihranka
Telos rešitve za velike in male uporabnike
     
domov | program | rešitve | o podjetju | kontakt | novosti

© Telos d.o.o. 2002-2017