Telos.si prva stran
Nahajate se na: Nazaj na prvo stran >>
Telos.Rešitve - Zmogljivo hotelsko WiFi omrežje - storitev, ki privablja sodobne goste

V preteklosti je bil spletni dostop za hotele drugotnega pomena, saj je le redko kateri gost želel kaj več kot na notesniku preveriti e-pošto in brskati po spletu. A v zadnjih nekaj letih smo priča veliki spremembi v uporabniških navadah. Poplava pametnih telefonov in tablic ter prihod spletnih socialnih omrežij in oblačnih rešitev, ima za posledico enormno povečanje komunikacijskih tokov. Neprestana in visoko zmogljiva povezava na splet je za večino hotelskih gostov postala nuja. Novodobne mobilne naprave se na splet povezujejo prek brezžičnega WiFi omrežja, ki je postal nova nosilna komunikacijska infrastruktura. Rezultati ankete spletnega portala hotels.com kažejo, da je za sodobne popotnike WiFi omrežje celo bolj pomembna storitev od brezplačnega zajtrka in parkinga! Hotelski gosti postajajo vse bolj zahtevni. V sobah, notranjih in zunanjih prostorih vzporedno uporabljajo večje število naprav, tudi za spremljanje potratnih multimedijskih vsebin in pričakujejo neprekinjen in visoko zmogljiv WiFi signal, ko se gibljejo po celotni površini hotela.

WiFi je najbolj zaželjena hotelska storitev

Visoko zmogljivo WiFi omrežje Ruckus Wireless

V naših postavitvah centralizirano upravljanih WiFi omrežij v hotelih, uporabljamo sisteme ameriškega podjetja Ruckus Wireless - najzmogljivejšo WiFi opremo na tržišču. Brezžične dostopne točke (DT) ZoneFlex so idealna izbira za vzpostavitev profesionalnega brezžičnega WLAN omrežja v hotelskih okoljih z velikim številom klientov (notesniki, pametni telefoni, tablice...). Vgrajene patentirane tehnologije omogočajo postavitev WLAN omrežja z do 50% manj opreme od konkurenčnih rešitev. Posamezna DT ZoneFlex zagotovlja brezžično povezovanje za do 500 podatkovnih odjemalcev, s pomočjo vgrajene patentirane antene BeamFlex, tudi najzahtevnejših mobilnih klientov. Poleg vrhunskih tehničnih lastnosti se sistemi ZoneFlex lahko pohvalijo z odličnim razmerjem med ceno in kvaliteto, širokim naborom razpoložljivih modelov, diskretno obliko DT (brez motečih zunanjih anten), vgrajenim portalom za kontrolo dostopa, popolno varnostjo in doživljenjsko garancijo.

 

Številne uspešne implementacije v regiji

Ruckus WiFi je zaradi svoje neverjetne industrijske zmogljivosti in zanesljivosti postal zlati standard v hospitality okoljih. O tem pričajo številne uspešne implementacije v največjih globalnih hotelskih verigah in naše namestitve v prek 40 regionalnih hotelih (Slovenija, Hrvaška, Črna gora). Če želite tudi vi svojim gostom ponuditi storitev, ki si jo resnično želijo, namestite Ruckus Wireless WiFi omrežje.

Hoteli z nameščenim WiFi omrežjem Ruckus Wireless
Hotel Metropol | Študija primera dostop za goste http://www.metropolgroup.si
Grand Hotel Union dostop za goste http://www.gh-union.si
Maestral Resort & Casino Črna gora dostop za goste http://www.maestral.info
Hotel Golte | Študija primera dostop za goste http://www.golte.si
SPA Rimske Terme | Študija primera dostop za goste http://www.rimske-terme.si
Hotel Bernardin dostop za goste http://www.h-bernardin.si
Hotel Roža dostop za goste http://www.bernardingroup.si
Design Hotel Cubo Ljubljana dostop za goste http://www.hotelcubo.com
Hotel Vander - Urbani resort dostop za goste http://www.vanderhotel.com
Marina Izola dostop za goste http://www.marinaizola.com
Hotel Jelovica Bled dostop za goste http://www.hotel-jelovica.si
Hotel Park dostop za goste http://www.hotelpark.si
Šport hotel Pokljuka dostop za goste http://www.sporthotel.si
Hotel Draš Maribor dostop za goste http://www.dras.si
Ambient Hotel dostop za goste http://www.ambienthotel.si
Hotel Vivat dostop za goste http://www.vivat.si
Hotel & Casino Kongo dostop za goste http://www.kongo.si
Hotel Jarun Zagreb dostop za goste http://www.hotel-jarun.com
Vinska klet Frelih dostop za goste http://www.frelih.si
Vila Prešeren dostop za goste http://www.preseren.com
Apartmaji Vila Cvetka dostop za goste http://www.vilacvetka.com
Casino Venko dostop za goste http://www.venko.si
Hotel Marinšek Naklo dostop za goste http://www.marinsek.net
Hotel Split Hrvaška dostop za goste http://www.hotel-split.hr
Grand Hotel Donat dostop za goste http://www.ghdonat.com
Hotel Tabor Maribor dostop za goste http://www.hoteltabor.si
Hotel Evropa Celje dostop za goste http://www.hotel-evropa.si
Hotel Slamič Ljubljana dostop za goste http://www.slamic.si
City Hotel Vodišek Koper dostop za goste http://www.vodisek.com
Hotel Marko Portorož dostop za goste http://www.hotel-marko.com
City Hotel Maribor dostop za goste http://cityhotel-mb.si
Hostel Trezor Ljubljana dostop za goste http://www.hostel-tresor.si
Terme Rogaška dostop za goste http://www.terme-rogaska.si
Terme Dobrna dostop za goste http://www.terme-dobrna.si
Hoteli Baška Voda Makarska dostop za goste http://www.hoteli-bask.hr
 

Študije primerov v hospitality okoljih

Študija primera | Center Golte Študija primera | Zdravilišče Rimske Terme
   
Študija primera | Grand Hotel Metropol Portorož
 
 

Prikaz delovanja hotelskega WiFi omrežja Ruckus

Prikaz delovanja hotelskega WiFi omrežja

V hotelu Princ je implementirano visoko zmogljivo WiFi omrežje Ruckus Wireless ZoneFlex, V centralnem hotelskem objektu je nameščenih večje število dvojno polariziranih WiFi dostopnih toćk ZoneFlex 7372, ki zagotavljajo visoko zmogljiv in zanesljiv WiFi signal v hotelskih sobah in hodnikih. Nekatere sobe so opremljene z WiFi stikali ZoneFlex 7055, ki omogočajo tudi priklop IP telefonskega aparata in s tem popolno konvergenčno omreženje. V konferenčnem centru, kjer se ob posameznih dogodkih nahaja zelo veliko število WiFi uporabnikom je nameščena najzmogljiveša dostopna točka na trgu, ZoneFlex R700, na katero se lahko vzporedno poveže celo 500 klientov. Za pokritje parka z zmogljivim WiFi signalom skrbi zunanja WiFi dostopna toćka ZoneFlex 7762. Za kompleksno centralizirano upravljanje hotelskega WLAN omrežja skrbi WiFi kontroler ZoneDirector 1100, ki je nameščen v nadzornem centru

 

Predstavitveni letak

Predstavitveni letak v .pdf formatu

 

LoRa IoT Sedaj! Internet Stvari v Lora omrežju
Ruckus Unleashed Promo - Super Petka -45% prihranka
Telos rešitve za velike in male uporabnike
     
domov | program | rešitve | o podjetju | kontakt | novosti

© Telos d.o.o. 2002-2017